Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Sons of the Forest

Sons of the Forest będzie teraz uruchamiany jako Early Access tytuł

Wydanie z 23 lutego jest jednak nadal aktualne.

HQ

Deweloper Endnight Games ogłosił, że wprowadza niewielką zmianę w swoich planach wydawniczych Sons of the Forest. Mianowicie, gra nie będzie już uruchamiana jako pełny produkt, ale raczej jako tytuł Early Access. Jeśli chodzi o to, dlaczego tak się dzieje, blog Steam ujawniający zmianę stwierdza:

"To była długa podróż, odkąd zaczęliśmy tworzyć "Sons of The Forest" i stała się największą, najbardziej złożoną grą, jaką kiedykolwiek stworzyliśmy. Jest jeszcze wiele rzeczy, które chcemy dodać; Przedmioty, nowa mechanika, balans rozgrywki i wiele więcej. Nie chcieliśmy ponownie zwlekać, więc zamiast tego zdecydowaliśmy się zaangażować społeczność w dalszy rozwój tego projektu i zachować datę premiery 23 lutego, ale zamiast tego wydać ją w Early Access. "

Jak wspomniano w oświadczeniu, nadal będzie to oznaczać, że Sons of the Forest będzie grywalny od 23 lutego, ale nie będzie to wersja startowa 1.0, jak się spodziewaliśmy. Jeśli chodzi o to, kiedy faktyczna premiera jest ustawiona, nie ma jeszcze słowa na temat żadnej daty.

Sons of the Forest

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości