Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości

Razer zaprezentował wersję Signature Viper Mini

Urządzenie posiada ultrawytrzymały egzoszkielet ze stopu magnezu i waży zaledwie 49 g.

HQ

Razer ogłosił nową mysz do gier, która dołączy do linii urządzeń jeszcze w tym tygodniu. Znana jako Viper Mini Signature Edition, ta mysz waży zaledwie 49 g dzięki egzoszkieletowi ze stopu magnezu i może pochwalić się czujnikiem optycznym 30K Focus Pro zapewniającym dokładne ruchy.

Osiągając dość oszałamiającą cenę 319,99 €, ta mysz ma mieć żywotność baterii do 60 godzin (choć prawdopodobnie będzie znacznie krótsza, jeśli użyjesz technologii bezprzewodowej HyperSpeed), a nawet funkcje Optical Mouse Switches Gen-3 , które są oceniane na 90 milionów kliknięć.

Aby dodać do tego, urządzenie oferuje prawdziwą obsługę bezprzewodową 4000 Hz, ale jest wyposażone w 1.8m Speedflex Type C do ładowania i korzystania z przewodu. Jeśli chodzi o wymiary myszy, oprócz wagi 49g, mierzy ona 119mm x 62mm x 39mm.

Chociaż możesz sprawdzić mysz poniżej, jeśli masz ochotę ją podnieść, koniecznie udaj się do Razer Store tutaj, aby być częścią pierwszej kropli, która będzie dostępna 12 lutego o 4:00 GMT / 5:00 CET.

Razer zaprezentował wersję Signature Viper Mini


Wczytywanie następnej zawartości