Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Overwatch 2

Overwatch 2 pule map w sezonie 4

Mapy nie będą ograniczone sezonem przez długi czas.

HQ

Dyrektor Overwatch 2, Aaron Keller, wyjaśnił, że pule map zostaną usunięte z gry od czwartego sezonu.

"Chcieliśmy zapewnić odrobinę świeżości w każdym sezonie i skoncentrować liczbę map, na których grali ludzie." - pisze Keller w nowym poście na stronie internetowej Blizzarda. "Jednak nastroje graczy wokół puli map były dość niskie, lista map nie ma wystarczającej liczby map tam, gdzie naprawdę ich potrzebujemy, a ich wpływ na tożsamość sezonową był dość niski."

Istnieje potencjał powrotu puli map, ale tylko wtedy, gdy Overwatch 2 ma znacznie więcej map, aby je obracać.

Co o tym sądzisz? W tej chwili Overwatch 2 właśnie doczekał się premiery trzeciego sezonu, który przynosi nową mityczną skórkę Kiriko i powracającą mapę na Półwyspie Antarktycznym.

Overwatch 2

Powiązane teksty

0
Overwatch 2Score

Overwatch 2

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Sequel strzelanki Blizzarda jest już dostępny, ale jak wypada jako kontynuacja jednej z najlepszych gier ostatniej dekady?Wczytywanie następnej zawartości