Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Hogwarts Legacy

Hogwarts Legacy w porównaniu do filmów w nowym wideo

Sprawdź niesamowity wysiłek włożony w cyfrową wersję Hogwartu od Avalanche Software.

HQ
HQ

Otwarty świat Hogwartu był największym życzeniem każdego fana Harry'ego Pottera od ponad dwóch dekad. A dziś nadszedł wreszcie czas, aby doświadczyć tego dla wszystkich tych szczęśliwych czarodziejów i czarownic, którzy zamówili Deluxe Edition Hogwarts Legacy.

Powiedzieliśmy już, że jest to świetna gra w naszej recenzji, ale jeśli naprawdę chcesz dobrze zobaczyć, ile wysiłku i miłości włożono w stworzenie cyfrowej wersji Hogwartu, powinieneś obejrzeć poniższy film z ElAnalistaDeBits. To porównanie słynnych lokacji filmowych o Harrym Potterze w porównaniu do tego, jak wyglądają w grze.

I pamiętajcie, że tym razem wszystko jest połączone w otwartym świecie, o co twórcy filmu nigdy nie musieli się martwić. Sprawdź szczerze dość oszałamiający wynik poniżej.

Hogwarts Legacy

Powiązane teksty

0
Hogwarts LegacyScore

Hogwarts Legacy

RECENZJA. Przez Jonas Mäki

Prawie dwa lata później niż pierwotnie zamierzano, nadszedł czas, aby spróbować życia jako uczeń Hogwartu. Ale czy jest to ostateczny symulator Harry'ego Pottera?Wczytywanie następnej zawartości