Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości

Evercade obiecuje "co najmniej" 14 kolekcji gier przed marcem 2024 roku

Możemy spodziewać się kolekcji C64 Collection 2, Toaplan Arcade 2, a nawet kolekcji Amigi w ciągu roku.

HQ

Jeśli lubisz gry retro, prawdopodobnie znasz Evercade EXP (jeśli nie, sprawdź naszą recenzję). Jest to przenośne urządzenie, które można również podłączyć do telewizora, aby cieszyć się klasycznymi tytułami, które zostały wydane w czasach, gdy skrzynki z łupami, mikropłatności, live service, skórki kosmetyczne i łatki nie zostały jeszcze wynalezione. Zasadniczo ukończone gry bez zauważalnych błędów, które miały być używane wiecznie, wszystkie dostarczane na kartridżu w plastikowym pudełku z instrukcją. Tak jak kiedyś.

Do tej pory Evercade dostarczył dość imponującą listę firm na pokładzie i wspierających jednostkę (takich jak Atari, Bandai Namco i Capcom) i wydaje się, że nie planują zwolnić tempa. Od teraz do lutego 2024 roku obiecują "co najmniej" 14 kolekcji gier, z których The C64 Collection 2 i Toaplan Arcade 2 zostaną uruchomione w kwietniu. Jedna z nadchodzących kolekcji ma również zawierać gry na Amigę.

Zwiastuny The C64 Collection 2 i Toaplan Arcade 2 można znaleźć poniżej. Czy interesujesz się grami retro i czy próbowałeś Evercade?

HQ
HQ
Evercade obiecuje "co najmniej" 14 kolekcji gier przed marcem 2024 roku


Wczytywanie następnej zawartości