Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Darkest Dungeon II

Darkest Dungeon II wystartuje na prawdę w maju

Oczekiwana kontynuacja w końcu opuszcza wczesny dostęp, a wersję demonstracyjną możecie wypróbować za darmo już teraz.

HQ

Minął rok i cztery miesiące, odkąd Red Hook Studios wydało Darkest Dungeon II jako wczesny dostęp, a deweloperzy nadal budowali i ulepszali grę w oparciu o opinie. Ciężka praca w końcu naprawdę się opłaci, ponieważ wiemy już, kiedy sequel Darkest Dungeon osiągnie wersję 1.0.

Red Hook Studios twierdzi, że Darkest Dungeon II opuści wczesny dostęp i wystartuje na prawdę 8 maja. Nie znaczy to, że musimy czekać trzy miesiące na choćby jego smak. Demo zostało już udostępnione zarówno na Steam, jak i Epic Games Store. Dzięki temu możemy grać czterema początkowymi bohaterami, którzy przedzierają się przez dwa z pięciu regionów pełnej wersji gry, ale nasze postępy nie zostaną przeniesione. Jednym z powodów tego ostatniego jest to, że programiści będą kontynuować aktualizację wersji wczesnego dostępu jeszcze przez jakiś czas, co oznacza, że pewne godne uwagi zmiany mogą zostać wprowadzone, zanim "ostateczny" produkt pojawi się za trzy krótkie miesiące.

Darkest Dungeon II

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości