Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
CrossfireX

CrossfireX zamyka system

Serwery strzelca zostaną zamknięte 18 maja.

HQ

Ostatnie tygodnie były pełne odwołań i ogłoszeń o zamknięciu gier, a to jest kontynuowane z kolejnym rozwojem w tym duchu. Ponieważ Remedy i Smilegate ogłosiły, że strzelec CrossfireX zostanie zamknięty za kilka miesięcy.

Jak podano w poście na blogu, poinformowano nas, że ze skutkiem natychmiastowym gra nie będzie już sprzedawana w sklepie Xbox, że żadna zawartość nie zostanie dodana do gry, że zakupy dokonane w ciągu ostatnich dwóch tygodni mogą kwalifikować się do zwrotu pieniędzy, a 18 maja 2023 r. serwery zostaną zamknięte, a gra będzie całkowicie niedostępna.

Mówiąc o tej decyzji, deweloper stwierdził: "Podjęcie tej decyzji nie było łatwe, jednak możemy z dumą powiedzieć, że nasi gracze byli niezwykle aktywni, pełni pasji i entuzjazmu we współpracy z nami, aby stworzyć grę, która byłaby zabawna i przyjemna dla wszystkich. Chcemy podziękować każdemu z naszych graczy za grę CrossfireX i bycie częścią tej podróży z nami.

CrossfireX wystartował w lutym 2022 roku i spotkał się z bardzo ostrą krytyką zarówno ze strony fanów, jak i krytyków. Od tego czasu deweloper pracował nad poprawą jakości tytułu, ale jak dodaje FAQ dotyczące tego zamknięcia:

"Podczas gdy nasz zespół ciężko pracował, aby wypchnąć liczne aktualizacje zawartości, w tym poprawki, nowe mapy, tryby i wydarzenia w grze, gra ostatecznie nie była tam, gdzie powinna."

CrossfireX

Powiązane teksty

0
CrossfireXScore

CrossfireX

RECENZJA. Przez Jonas Mäki

Strzelanka autorstwa Smilegate i Remedy jest już dostępna na Xboksach i mamy wiele przemyśleń na temat jej burzliwej premiery.

0
Zwiastun premierowy CrossfireX

Zwiastun premierowy CrossfireX

WIADOMOŚĆ. Przez Jonas Mäki

CrossfireX wystartował wczoraj na PC i Xbox, wojskowa strzelanka z komponentem dla jednego gracza, stworzona przez fińskich geniuszy z Remedy. Niestety nie otrzymaliśmy...

0
CrossfireX zadebiutuje w lutym

CrossfireX zadebiutuje w lutym

WIADOMOŚĆ. Przez Jonas Mäki

Luty 2022 to miesiąc, który naprawdę nie musiał być już bardziej niesamowity, niż jest. Jeszcze. Więcej znaczy lepiej, a podczas The Game Awards zostaliśmy uraczeni nowym...Wczytywanie następnej zawartości