Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
esport
Call of Duty: Modern Warfare II

Atlanta Faze wraca na szczyt CDL

Drużyna Call of Duty League wygrała turniej Major II z Bostonu.

HQ

W tym momencie jesteśmy na dobrej drodze przez sezon Call of Duty League 2023, ponieważ zakończył się drugi Major roku. W turnieju, który odbył się w Bostonie i został zorganizowany przez zespół Boston Breach, wszystkie drużyny były obecne i rywalizowały o tytuł mistrzów, a po wyczerpującym czterodniowym harmonogramie meczów wyłoniono zwycięzcę.

Po długiej serii, która obejmowała sześć map, Atlanta Faze został ogłoszony zwycięzcą Major II. Drużyna pokonała Los Angeles Thieves, aby wziąć udział w turnieju, a Faze uczynić franczyzę do pokonania w trzecim Major roku.

Jeśli chodzi o rozpoczęcie kwalifikacji do trzeciego Major, nastąpi krótka przerwa, a następnie rywalizacja rozpocznie się 17 lutego.

Call of Duty: Modern Warfare II

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości